PODSTAWOWE FUNKCJE:

  • zdalne przekazywanie sygnałów analogowych i cyfrowych
  • sterowanie za pomocą telefonu komórkowego (SMS, dzwonienie)
  • odczyt parametrów pracy: we/wy/liczniki
  • liczniki, timery, zegar RTC
  • przesyłanie danych przez Internet

więcej

Aktualności

Nowe akcesoria
2013-06-10
Z przyjemnością informujemy o aktualizacji działu: Akcesoria.
Nowa strona internetowa
2012-12-17
Wystartowała nowa strona. Zapraszamy do przeglądania.

F.A.Q.

Lista najczęściej zadawanych pytań oraz kompletne odpowiedzi na nie powinna stanowić doskonałe źródło informacji niezbędnych do rozwiania Państwa wątpliwości. W razie pytań na które nie znaleźli Państwo odpowiedzi zapraszamy do działu kontakt, gidze będzie można zadać nam pytanie w formularzu kontaktowym.

Co to jest modem GSM?

To urządzenie, któe my oferujemy działa jak duży sterownik PLC, którego można kontrolować i sterować nim za pomocą telefonu komórkowego np. za pomocą smsów.

Takie urządzenie może sterować wszystkimi urządzeniami elektronicznymi i elektrycznymi takimi jak ogrzewanie w domu, oświetlenie, system alarmowy, domofon, brama oraz wiele innych.

Jak działa modem GSM MG4-0?

Modem GSM to urządzenie posiadające wyścia różnego rodziaju. Można je programować za pomocą programu komputerowego i w dowolny sposób ustawiać co i kiedy mają robić. Taki serownik działa jak centralka alarmowa lub sterownik ogrzewania w domu czy nawet automatyczne sterowanie oświetleniem domu i podwórka. Ponadto każdą funkcją można sterować za pomocą smsa i uruchamiać ją z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy wysłąć sms o odpowiedniej treści na kartę SIM która jest zamontowana włąsnie w tym modemie.

Gdzie można zamówieć modem GSM MG4-0 ?

U nas: zapraszamy do działu kontakt.

Proxima Arkadiusz Budzyn

ul. Grabina 6
32-840 Zakliczyn

tel. 14 690 70 19
fax. 14 690 71 19
kom. 606 254 042

 

Realizacja WEBimpuls.pl